Co je to KEBLOSTROJ

V sobotu 5. 7. 2021 se slavila v sousedních Strojeticích pouť a zároveň opožděně mezinárodní dětský den. Kolegové ze Strojetic nás požádali zda by naše dětské družstvo nepředvedlo požární útok. Dále bylo zapotřebí naší cisterny, kvůli chystanému překvapení. No a proč ne vždyť  strojetické děti tvoří část keblovského týmu, na soutěžích si vzájemně fandíme. A  i tady se potvrzuje, že hasiči jsou jedna velká rodina. Děti předvedly hned tři útoky, pak se vyřádily na připravených soutěžích a na závěr nejlepší zábava, vodní skluzavka. Stačí pár igelitových plachet, proud vody z cisterny a dětem jsou v tu chvíli ukradené  všechny aquaparky světa. Samozřejmě, že neodolali ani někteří dospělí a jízdu na skluzavce si vyzkoušeli. Po náročných vodních hrách bylo připraveno občerstvení, pečené selátko, klobásy atd.

Přímý odkaz na tento článek: https://hasicikeblov.cz/2021/07/co-je-to-keblostroj/