Výroční schůze leden 2019

Výroční schůze SDH za rok 2018

19.1.2019 v 18.00 v tematicky vyzdobené místní hospodě, byla svolána schůze našeho SDH. Předcházela jí schůze výboru a kontrola financí. Na výročce výbor uvedl záměr použití finanční částky, která se k tomuto datu nacházela v pokladně. Přečetlo se a odhlasovalo složení výboru, které zůstává nezměněné. Dále se uvedla data zábav a akcí na rok 2019. Debatovalo se o plánech na letošní sezonu. Po diskuzi byla schůze ukončena. V roce 2017 jsme uspořádali finanční sbírku na hasiče z Nesměřic, který byl odsouzen, jako velitel akce, při které došlo k neštěstí. Letos byla uspořádána výherní tombola. Nápad to byl výborný. O lístky byl veliký zájem a během chvilky se rozprodaly. Výtěžek 6 100,- Kč  byl zaslán do denního stacionáře Háta o.p.s. v Ledči nad Sázavou. Paní ředitelka měla ohromnou radost a každého, kdo má zájem, zve do jejich nově otevřené kavárny „Barborka“ na výbornou kávu. Naše schůze se protáhla do ranních hodin. K jídlu se podával guláš a tatarák. Nesmíme také zapomenout na naše děvčata, která se předvedla v nových slušivých uniformách.

 

 

Přímý odkaz na tento článek: https://hasicikeblov.cz/2019/01/vyrocni-schuze-leden-2019/