10. 6. 2022 Výtěžek z tomboly

Uspořádaná tombola na výroční členské schůzi vynesla částku 7 300,-. Aby částka byla pěkně kulatá, zaokrouhlili jsme ji na pěkných 10 000,- a poslali  jako už každý rok sdružení Háta, o. p. s. do Ledče nad Sázavou. Sdružení provozuje denní stacionář pro lidi s různými stupni postižení, jejich projekt s Hátou do práce už pomohl mnoha rodinám s postiženými nebo nemocnými členy. Paní ředitelka Iveta nám při podpisu darovací smlouvy ukázala sklad potravinové banky pro potřebné a nově zřízenou chráněnou dílnu. Jako vždy jsme si pochutnali na výtečné kávě v jejich kavárně Barbora.

Starosta hasičů přijal též poděkování. Cituji:

Dobrý den, 

Dovolte, abych Vám poděkovala za přízeň a podporu našeho zařízení. Velice si toho vážíme. 

S pozdravem

Bc. Eva Moravcová Urbanová
CDS Barborka

Přímý odkaz na tento článek: https://hasicikeblov.cz/2022/06/10-6-2022-vytezek-z-tomboly/